Mesaj gönder
Ana sayfa

Cangzhou Best Machinery Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Cangzhou En İyi Machinery Co., Ltd2015 yılında kurulan, üretim ve tekniklerdeki büyük gücümüzle, Kuzey Çin'de rulo şekillendirme makinelerinin lider üreticisiyiz.

Çin Cangzhou Best Machinery Co., Ltd şirket Profili 0

Ana ürünlerimiz ÖZELLEŞTİRİLMİŞ RULO ŞEKİLLENDİRME MAKİNELERİ'dir, çünkü müşteriler işçilikten tasarruf etmek ve üretimi iyileştirmek için bükme makinesi veya pres makineleri yerine rulo şekillendirme makineleri kullanacaklardır, düzenli ürünlerimiz çatı sacı rulo şekillendirme makinesi, kiremit rulo şekillendirme makinesi, CZ rulo şekillendirmedir. makine, zemin kaplaması rulo şekillendirme makinesi, otoyol korkuluk rulo şekillendirme makinesi, kablo kanalı rulo şekillendirme makinesi, saplama ve ray rulo şekillendirme makinesi, kapı rulo şekillendirme makinesi, dilme ve boyuna kesme, sandviç panel makinesi vb.

Gelişmiş üretim ekipmanlarına sahibiz ve mühendislik personelimiz ve teknisyenlerimiz, makine tasarlama, geliştirme ve üretme konusunda geniş deneyime sahiptir.Gelişen teknolojileri yakından takip edip takip etmekte ve makine imalatında yeni teknolojileri kullanarak rekabet gücünü korumaktadırlar.Ürünlerimiz yüksek verimlilik, yüksek esneklik ve düşük maliyet özelliklerine sahiptir.

Çin Cangzhou Best Machinery Co., Ltd şirket Profili 1

"Müşteriler ilk, başarı gelişmeden gelir" ilkemizdir.Ürünün tasarımından geliştirilmesine ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçte bunu göz önünde bulunduruyoruz.Makineleri kesinlikle ihtiyaçlarınıza göre tasarlayıp üreteceğiz.

İyi bir satış sonrası hizmet ağıyla, mükemmel makineler elde etmenize yardımcı olan tüm satın alma sürecini kapsayan destek sağlayabiliriz.Makineleri kullanırken yaşadığınız tüm sorunları çözeceğiz ve düşünceli hizmetler sunacağız.

makinelerimiz satıldıKuzey AmerikaABD, Kanada gibi,Güney Amerika, Nikaragua, Peru, Brezilya, Bolivya, Uruaguy, Arjantin,Avrupa, Yunanistan gibiOrta DoğuSuudi Arabistan, Dubai, İran, Irak gibi,Afrika,Mısır, Gana, Nijerya, Etiyopya,
Malavi, Kenya, Tanzanya, Zambiya, Zimbabve, Güney Afrika,Avustralya,Yeni Kalidonia,Asya,Hindistan, Tayland, Filipinler, Endonezya, Papua Yeni Gine, Bangladeş, Pakistan, Türkmenistan,Malezya, Vietnam, Moğolistan, uluslararası pazara girmemize yardımcı oluyor.

Çin Cangzhou Best Machinery Co., Ltd şirket Profili 2

Mükemmel hizmet ve yüksek teknoloji, parlak bir gelecek yaratmanıza yardımcı olur.

Makine kalitesinden emin olmak için CE sertifikası ve SGS sertifikası vb.

 

Çin Cangzhou Best Machinery Co., Ltd şirket Profili 3

 

Roll froming makinemiz tüm dünyaya ihraç edildi ve iyi bir ün kazandı, müşteriler iyi geri bildirimler veriyor, bizAlmanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Türkiye, Brezilya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkeler de dahil olmak üzere dünyanın 120'den fazla ülke ve bölgesine ihraç edilmiştir. büyük bir karşılama ve övgü için.HİNDİSTAN, AFRİKA, GÜNEY AMERİKA.

Çin Cangzhou Best Machinery Co., Ltd şirket Profili 4

ÇİN'DEKİ EN İYİ TEDARİKÇİNİZ OLACAKTIR, BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Shanghai Aofa Machinery, 2005 yılında kurulan ilk fabrikamızdır. 2015'ten beri ikinci fabrika Cangzhou BEST Machinery Co., Ltd kuruldu. Tasarım mühendisimiz Şangay'dan, yaklaşık 20 yıldır rulo şekillendirme makinesi alanında çalışıyor.CNC torna makinemiz, freze makinemiz, delme makinemiz ve boyama evimiz vb.Adım adım ilerliyoruz, her türlü rulo şekillendirme makinesinde profesyoneliz ve 80'den fazla kuryeyi ihraç ettik.

 

Kendi işleme makinemiz var, bu nedenle makine kalitesini ve teslimat süresini kontrol edebiliriz.

 

Çin Cangzhou Best Machinery Co., Ltd şirket Profili 0

Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Cangzhou Best Machinery Co., Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : En iyi

No. Çalışanları : 30~50

Yıllık satış : 10000000-20000000

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Sertifikalar Çin Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Sertifikalar Çin Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Sertifikalar Çin Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Sertifikalar