Ana sayfa

Cangzhou Best Machinery Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili
Cangzhou Best Machinery Co, Ltd 2015 yılında, üretim ve teknikler büyük güç ile kurmak, biz Kuzey Çin'de rulo makineleri şekillendirme önde gelen üreticiyiz.

Ana ürünümüz müşterilerin rulo şekillendirme makineleri yerine rulo şekillendirme makineleri kullanması veya işçilikten tasarruf etmek ve üretimini iyileştirmek için ana ürünümüz ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ROLL FORMING MAKİNELERİNİZDİR, normal ürünlerimiz çatı sac rulo şekillendirme makinesi, kiremit rulo şekillendirme makinesi, CZ rulo şekillendirme makinasıdır. makine, zemin döşeme rulo şekillendirme makinesi, otoyol korkuluk rulo şekillendirme makinesi, kablo tepsisi rulo şekillendirme makinesi, damızlık ve parça rulo şekillendirme makinesi, kapı rulo şekillendirme makinesi, dilme ve boy kesmek, sandviç panel makine vb

Gelişmiş üretim ekipmanlarımız var ve mühendislik personelimiz ve teknisyenlerimiz tasarım, geliştirme ve imalat konusunda geniş deneyime sahipler. Onların rekabet gücünü korumak için, teknolojilerin gelişmekte olan trendine yakından dikkat edip bunları takip ederler ve makine üretiminde yeni teknolojiler kullanırlar. Ürünlerimiz yüksek verimlilik, yüksek esneklik ve düşük maliyet özelliğine sahiptir.

"Müşteriler ilk, gelişim gelişme" ilkesidir. Tasarım ve geliştirme ürününden satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreç boyunca bunu göz önünde bulunduruyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun olarak makine tasarlayıp imal edeceğiz.

İyi bir satış sonrası hizmet ağı ile, mükemmel makine almanıza yardımcı olan satın alma işleminin tamamını kapsayan destek sağlayabiliriz. Makineleri kullanırken sahip olduğunuz tüm sorunları çözeceğiz ve düşünceli hizmetler sunacağız.

Makinelerimiz Suudi Arab, Dubai, İran, Irak, Afrika, Mısır gibi ABD, Kanada, Güney Amerika , Nikaragua, Peru, Brezilya, Bolivya, Uruaguy, Arjantin, Avrupa , Yunanistan, Orta Doğu gibi Kuzey Amerika'ya satıldı. , Gana, Nijerya, Etiyopya, Malavi, Kenya, Tanzanya, Zambiya, Zimbabwe, Güney Afrika, Avustralya , Yeni Kalidonya , Asya, Hindistan, Tayland, Filipinler, Endonezya, Papua Yeni Gine, Bangladeş, Pakistan, Türkmenistan, Malezya, Vietnam, Moğolistan , uluslararası pazara girmemize yardımcı oluyoruz.

Mükemmel hizmet ve yüksek teknoloji size parlak bir gelecek yaratmada yardımcı olur.

Şanghay'da 9 yıldır başka bir fabrikamız var, adı Shanghai Aofa Machinery Co. Ltd

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Çin Cangzhou Best Machinery Co., Ltd şirket Profili
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : En iyi

No. Çalışanları : 30~50

Yıllık satış : 10000000-20000000

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Sertifikalar

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!